1581940406_clanek_vyjezdy_nova_slovacko.png

Na Slovácko vlakem, vstupenky v online předprodeji!

17.02.2020

Utkání 23. kola proti Slovácku se hraje v ideální čas neděli odpoledne, navíc s přímým vlakovým spojením tam i zpět. Proto nevypravujeme bus, ale vyrážíme všichni společně vlakem.

Výjezd vlakem

Na zápas pojedeme vlakem R 887 Slovácký expres, který z pražského Hlavního nádraží vyjíždí v 8:57 a do Uherského Hradiště přijede 12:32. Detail vlaku, zastávky a vstupenky můžete najít na webu Českých drah.

Zpáteční vlak R 882 Slovácký expres pak z Uherského Hradiště vyjíždí v 17:26 a do Prahy přijede ve 21:02. Veškeré informace o vlaku pak naleznete zde.

Pro fanoušky Slavie budou k oběma vlakovým soupravám připojeny dva speciální vagóny. V případě naplnění kapacity bude Slavia jednat o jejich navýšení.

V následujících dnech budou zveřejněny bližší informace ohledně srazu fanoušků. Sledujte web a sociální sítě Slavie, případně Fanklubu.

 

Vstupenky

Vstupenky do sektoru hostí stojí 350 korun. V nejbližší době bude spuštěn online předprodej.

Pokud se lístky nevyprodají, bude možné koupě v den zápasu dvě hodiny před utkáním, tedy od 12:30, na pokladně přímo u vstupu do sektoru hostů. Platba je možná pouze v hotovosti.

Kapacita sektoru hostů je 438 míst.

 

Podrobnosti k zápasu včetně vlakového spojení, předprodeje vstupenek, pochodu či parkování najdte na webu Slavie Informace pro fanoušky na Slovácko.

 

Informace převzaty za webu www.Slavia.cz

 

Nejnovější články

TOPlist