1591520603_2019-06-06_soutez-karticka-hlasovani.png

Vyberte členskou kartičku Fanklubu na sezonu 2020/21

08.06.2020

Ačkoliv fotbalový ročník 19/20 stále ještě probíhá a věříme, že pro červenobílé barvy skončí úspěšně, už se připravujeme na ročník nový. Jako v předchozích letech je prvním úkolem vybrat nový motiv členské kartičky Fanklubu. Dnešním dnem tak spouštíme hlasování a necháváme výběr motivu na Vás, fanoušcích Slavie. Vyberte ten nej motiv, který bude zdobit členskou kartičku v sezoně 2020/21!

Stejně jako loni, tak i letos dorazilo do soutěže celkem 7 návrhů. A stejně jako loni jsou i letošní návrhy velmi zdařilé. Vyhrát však může jen jeden, a který motiv to nakonec bude už je na vás, fanoušcích.

Hlasovat můžete do neděle 21. června 2019 na stránce www.karta.slavista.cz prostřednictvím hlasovací ankety umístěné na stránce. Vítězný návrh bude zveřejněn ihned po skončení hlasování. Jelikož není prozatím znám přesný termín začátku nového ročníku, není vyloučeno, že bude termín hlasování prodloužen.

Věříme, že hlasování bude probíhat čestně a v duchu fair-play a nebudou se opakovat pokusy o manipuloci, jako tomu bývalo v některých z minulých ročníků. Hlasování budeme průběžně sledovat a v případě, že bychom zaznamenali pokus o manipulaci, může být soutěž ukončena a vítězný návrh vybrán jinak!

Vítěz, kterého vyberete Vy, fanoušci, si odnese ten nejkrásnější fotbalový dres, slávistický!

Hlasujte, hlasujte, hlasujte!

Hlasování probíhá na adrese karta.slavista.cz

 

Nejnovější články

TOPlist